Tarptautinis krovinių gabenimas + 370 62029273 mail info@dscon.lt

mail Svetainės medis Доставка сборных грузов , международные перевозки Москва, таможенное оформление
LtIRuIDeIEn Apie mus |Naudinga informacija |Klauskite |Kontaktai |Karjera |KLIENTAMS
Tarptautinis krovinių gabenimas Dalinių ir pilnų krovinių gabenimo paslaugos tarp Vakarų, Centrinės bei Rytų Europos, NVS Tarptautinis krovinių gabenimas.

 

KLIENTAMS 

 

 

Krovinių pervežimų užklausimo forma

 

Muitinės tarpininko paslaugos

Tarptautinis krovinių gabenimas

Krovinių pervežimai

Грузоперевозки сборных грузов из Европы, Москва, Грузоперевозки морских контейнеров автотранспортом, Автомобильные грузоперевозки, Грузоперевозки полными машинами, таможенное оформление, Перевозка грузов рефрижераторами, Склады в Европе, Таможенное оформление грузов в России и Европе Грузоперевозки сборных грузов из Европы, Москва, Грузоперевозки морских контейнеров автотранспортом, Автомобильные грузоперевозки, Грузоперевозки полными машинами, таможенное оформление, Перевозка грузов рефрижераторами, Склады в Европе, Таможенное оформление грузов в России и Европе Грузоперевозки сборных грузов из Европы, Москва, Грузоперевозки морских контейнеров автотранспортом, Автомобильные грузоперевозки, Грузоперевозки полными машинами, таможенное оформление, Перевозка грузов рефрижераторами, Склады в Европе, Таможенное оформление грузов в России и Европе Грузоперевозки сборных грузов из Европы, Москва, Грузоперевозки морских контейнеров автотранспортом, Автомобильные грузоперевозки, Грузоперевозки полными машинами, таможенное оформление, Перевозка грузов рефрижераторами, Склады в Европе, Таможенное оформление грузов в России и Европе

Krovinių gabenimas

Грузоперевозки сборных грузов из Европы, Москва, Грузоперевозки морских контейнеров автотранспортом, Автомобильные грузоперевозки, Грузоперевозки полными машинами, таможенное оформление, Перевозка грузов рефрижераторами
Таможенное оформлен

Грузоперевозки сборных грузов из Европы, Москва, Грузоперевозки морских контейнеров автотранспортом, Автомобильные грузоперевозки, Грузоперевозки полными машинами, таможенное оформление, Перевозка грузов рефрижераторами
Таможенное оформлен

Грузоперевозки сборных грузов из Европы, Москва, Грузоперевозки морских контейнеров автотранспортом, Автомобильные грузоперевозки, Грузоперевозки полными машинами, таможенное оформление, Перевозка грузов рефрижераторами
Таможенное оформлен

Tarptautinis krovinių gabenimas

Tarptautinis krovinių gabenimas Dalinių ir pilnų krovinių gabenimo paslaugos tarp Vakarų, Centrinės bei Rytų Europos, NVS Tarptautinis krovinių gabenimas.

Tarptautinis krovinių gabenimas

print

Mes teikiame įvairias tarptautinių pervežimų paslaugas:

 • tarptautinis krovinių gabenimas ir krovinių pristatymas „nuo durų iki durų“;
 • kasdienis informacijos teikimas apie krovinio buvimo vietą;
 • tarptautinių krovinių draudimas;
 • tarptautinis krovinių išsiuntimas pagal tvarkaraštį, laikantis tikslių krovinio pristatymo terminų;
 • negabaritinių krovinių  tarptautinis gabenimas;
 • pavojingų krovinių tarptautinis gabenimas (ADR);
 • pilnai ir iš dalies pakrautų krovinių tarptautinis gabenimas.

 

Tarptautinis krovinių gabenimasTarptautinis krovinių gabenimasTarptautinis krovinių gabenimas

Tarptautinių krovinių sandėliavimas

print
 • Tarptautinių krovinių priėmimas į sandėlį. Į paslaugas įeina produkcijos priėmimas realiuoju laiku popierinėmis laikmenomis arba radijo terminalais; duomenų atitikimo tikrinimas ir taisymas; ženklinimas brūkšniniais kodais; priėmimas atsakingam saugojimui; lankstus identifikavimas.
 • Tarptautinių krovinių išdėstymas į saugojimo vietas, atsižvelgiant į būtinus reikalavimus. Ši sandėlio operacija suprantama kaip automatinis sandėliavimas arba sandėliavimas prižiūrint kontroliuojančiam personalui; nefasuotos produkcijos paruošimas sandėliavimui ir t.t.
 • Tarptautinių krovinių komplektavimas, fasavimas, ženklinimas, įpakavimas. Šios paslaugos numato visą veiksmų kompleksą, skirtą paruošti prekes gabenimui ir sandėliavimui.
 • Lydinčiųjų dokumentų rengimas. Tarptautinių krovinių partijos dokumentų rengimo paslauga užtikrina, kad atliekant muitinės kontrolę Jums neiškils jokių rūpesčių.
 • Prekių inventorizacija ir apskaita. Ši paslauga leidžia duomenų bazėje struktūrizuoti prekes ir organizuoti sandėlyje prekių operatyvinę apskaitą.
 • Tarptautinių krovinių perkėlimas sandėlyje. Šios paslaugos metu bus paruošti visi važtaraščiai. Tai leis apsisaugoti nuo nemalonumų iš tikrinančiųjų instancijų pusės.
 • Tarptautinių krovinių išsiuntimas. Prekių išsiuntimo zonos yra apsaugotos nuo lietaus ir taršos. Sandėlyje būtina naikinti graužikus ir dezinfekuoti patalpas, kontroliuoti pažeistų ir išsibarsčiusių prekių šalinimą. 

Mūsų sandėliavimo paslaugų kompleksas apima visas priemones, skirtas ne tik apsaugoti Jūsų krovinius, bet ir racionaliai juos išdėstyti, paruošti visus reikalingus dokumentus, sekti tarptautinių krovinių judėjimą. Mes taip pat prisiimame atsakomybę už krovinių pakrovimą ir išsiuntimą bet kurios rūšies transportu, pateikiame tyrimo ataskaitas apie krovinio būklę ir tikslų kiekį, tikriname pakuotės kokybę ir, jeigu reikia, perpakuojame arba atstatome pakuotę.

Sandėlio patalpose įrengtos ES standartus atitinkančios šiuolaikinės apsaugos ir priešgaisrinės sistemos. Visi darbai ir sandėlyje saugomos prekės yra apdrausti.

Tarptautinis krovinių gabenimas geležinkeliu

print

Tarptautinis krovinių gabenimasBendrovė „DS Construction“ teikia vidaus, tranzitinių, importuojamų ir eksportuojamų tarptautinio krovinių gabenimo geležinkeliais paslaugas ES, Rusijos, Baltarusijos, Kazachstano, Ukrainos ir kitų šalių teritorijose. Mūsų personalas turi didžiulę tarptautinių krovinių gabenimo geležinkeliais patirtį, kuri užtikrins klientams aukščiausio profesionalaus lygio krovinių pervežimo organizavimą. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų krovinys būtų pristatytas į vietą saugiai, tiksliai ir laiku.

Bendrovė teikia šias tarptautinių krovinių ekspedijavimo ir logistikos paslaugas

 • Tarptautinis krovinių gabenimas įvairiarūšiu transportu įvairiomis kryptimis.
 • Riedmenų skyrimas (dengti vagonai, pusvagoniai, platformos, vagonai-savivarčiai).
 • Krovinių tvirtinimo schemų sudarymas, derinimas; stambiagabaričių ir pavojingų krovinių pervežimas.
 • Sąstato pristatymo į stotį organizavimas.
 • Multimoduliniai krovinių pervežimai konteineriais „nuo durų iki durų“, greitųjų konteinerinių traukinių panaudojimas.
 • Pakrovimo-iškrovimo darbų organizavimas ir vykdymas, atsakingas saugojimas sandėliuose, krovinių perkrovimas, pertaravimas ir ženklinimas.
 • Specialios technikos ir negabaritinių krovinių pakrovimas, tvirtinimas ir gabenimas atvirais geležinkelio riedmenimis.
 • Krovinio operacijų kontrolės užtikrinimas, tyrimo ir krovinių apskaitininko (talmano) paslaugos.
 • Tarptautinių krovinių dokumentų įforminimas, paraiškų pervežimui ir sąlygų suderinimas, tarifų suteikimas ir skaičiavimas.
 • Transporto sanitarinės ir veterinarinės kontrolės paslaugų organizavimas.
 • Operatyvinės ir analitinės informacijos apie krovinių buvimo vietą ir būklę teikimas visą gabenimo geležinkeliu laiką.
 • Visų muitinės reikalavimų, įforminant eksportuojamus, importuojamus ir tranzitinius krovinius, vykdymas, konsultavimas muitų įstatymų klausimais.
 • Tarptautinių krovinių draudimas stipriausiose Europos draudimo bendrovėse.

Tarptautinis krovinių gabenimas laivais

print

Tarptautinis krovinių gabenimasTarptautinis krovinių gabenimas laivais – vienas efektyviausių ir labiausiai paplitusių tarptautinių krovinių gabenimo būdų. Jūrų laivininkystė ypač svarbi pasaulio ekonomikoje ir užima pagrindinę vietą vieningoje pasaulinėje tarptautinio gabenimo ir pervežimų sistemoje. Gabenimas jūra pagal savo būdą jau yra savita tarptautinio verslo sritis. Krovinių gabenimas jūra dažniausiai yra ekonomiškiausias sunkių arba didelių gabaritų krovinių gabenimo būdas. Bendradarbiaudama su tarptautinėmis jūrų laivininkystės bendrovėmis, „DS Construction“ perveža krovinius jūrų transportu iš terminalo į terminalą į visas pasaulio šalis.

Tarptautinis krovinių gabenimas lėktuvais

print

Tarptautinis krovinių gabenimasTarptautinis krovinių gabenimas lėktuvais -  paslaugos: 

 • tarptautinių krovinių gabenimas oro keliais į (iš) visas pasaulio šalis; 
 • tarptautinio krovinio paruošimas pervežti;
 • užsakomųjų skrydžių organizavimas;
 • papildomas tarptautinio krovinio draudimas.

Bet koks Jūsų tarptautinis krovinys bus išsiųstas saugiai, greitai ir laiku. Kai Jūs patvirtinsite pervežimo oro transportu tarifą, mes užsakysime Jums bilietus artimiausiam skrydžiui, pranešime apie lėktuvo išvykimo ir atvykimo į paskirties oro uostą datą. Mes pasiruošę suteikti Jums palankiausias tarptautinio krovinio gabenimo kainas ir aukštą aptarnavimo kokybę. Bendradarbiavimas su pagrindinėmis Europos, Rusijos ir NVS šalių aviakompanijomis leidžia pasiūlyti pačius palankiausius tarifus ir gabenimo oru sąlygas.

 
 
© DS Construcion - Tarptautinis krovinių gabenimas + 370 620 29273, mail info@dscon.lt SEO paslaugos seo paslaugos optimizavimas